Gayet Ciddiyim Kitabı PDF indir

Gayet Ciddiyim Kitabı PDF

Kitap ismi Gayet Ciddiyim olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Gayet Ciddiyim kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Gayet Ciddiyim kitabını PDF indirmeden önce sizlere Gayet Ciddiyim kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Gayet Ciddiyim Özet

Gayet Ciddiyim kitabının yazarları Gülse Birsel olan ve 312 sayfalık kitap 2009 senesinde Eğlence-Mizah kategori bölümünde yerini almıştır.

Gayet Ciddiyim PDF indir

Gayet Ciddiyim kitabını yazımızın alt bölümünden Gayet Ciddiyim PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Gayet Ciddiyim kitabını indirebilirsiniz.

Bu kitabı, hayata bakış açımı sizinle paylaşmak, yaşamın manasını biraz da olsa irdelemek, günlük devinimlerin içinde yitip giden imgeleri birlikte ayrımsamak için kaleme aldım, falan dememi beklemiyorsunuz herhalde?!

İlk kitabımdır, tanıtım yazısına özen göstereyim, bir mesajı olsun, şudur budur diye düşünmedim değil. Ama bence, hakikaten gerek yok!

Şehirlerde yaşıyoruz ve özellikle bizim şehirlerde her dakika gülünecek bir şeyler çıkıveriyor. Metropol Manzaraları, g.a.g.’ın metinleri hep bunlar. Hepimiz yaşıyoruz da, ben yazıyorum, aradaki fark o.

Hayat kısa, bir tek güldüklerimiz yanımıza kâr kalacak.

Yoksa oku, çalış, evlen, para kazan, para kaybet, çocuk yap, yaşlan, öl, hep aynı…

Eğlenin diye yazıyorum, başka derdim yok.

Vallahi. Gayet ciddiyim!

Gayet Ciddiyim Kitabı PDF

pdf indirme butonu


Yorum yapın