Yolculuk Nereye Hemşerim Kitabı PDF indir

Yolculuk Nereye Hemşerim Kitabı PDF

Kitap ismi Yolculuk Nereye Hemşerim olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Yolculuk Nereye Hemşerim kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Yolculuk Nereye Hemşerim kitabını PDF indirmeden önce sizlere Yolculuk Nereye Hemşerim kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Yolculuk Nereye Hemşerim Özet

Yolculuk Nereye Hemşerim kitabının yazarları Gülse Birsel olan ve 192 sayfalık kitap 2005 senesinde Eğlence-Mizah kategori bölümünde yerini almıştır.

Yolculuk Nereye Hemşerim PDF indir

Yolculuk Nereye Hemşerim kitabını yazımızın alt bölümünden Yolculuk Nereye Hemşerim PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Yolculuk Nereye Hemşerim kitabını indirebilirsiniz.

Kitabımın kapağı için ginger adlı aletin üzerinde fotoğraf çektirmemin iki sebebi var:

Birincisi, mizahi yönü. Bu aracı ve bu aracın üzerinde seyahat etme düşüncesini resim olarak keyifli buluyorum.

İkincisi daha mühim. Segway, yahut halk içindeki adıyla “Ginger”, beklenen hususta, yani taşımacılık sektöründe büyük bir patlama gerçekleştirememiş olduğu halde, politika alanında son senelerın en hayırlı, en içimin yağlarını eriten eylemine imza atmıştır: George W. Bush tabir ettiğimiz, zeki, çok sevdiğim, güzel insan, şuana dek kimsenin “Hooop, yolculuk nereye hemşerim?” şeklinde hesap sormaya cüret edemediği barış güvercini (!) A.B.D başkanını, milyonların gözü önünde, üzerinden atmak, düşürmek, yere sermek!

Ve Ginger, yalnızca bunun için bile “asrın icadı” payesini sonuna kadar hak etmektedir.

Elinizdeki kitabın politik yazılardan, siyasi mizahtan oluştuğunu sanmayın. Konu yine şehir yaşamının cilveleri, hepimizin yaşadığı şeyler.

Ama üzerime düşeni yapıp, bir yerde üçüncü kitabımı, kendi tarzımla, iki tekerlekli, pille çalışan, maksimum 20 kilometre hıza çıkabilen naif arkadaşım Ginger’a ithaf etmek istedim!

Bu da Bush’a kapak olsun!

(Tanıtım Yazısı’ndan)

Yolculuk Nereye Hemşerim Kitabı PDF

pdf indirme butonu


Yorum yapın