Gargantis PDF indir

Gargantis PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz TÜRKÇE sayfalık Kitap Kağıdı boyutunda 368 özelliğine sahip 20.05.2021 numaralı 9786050838039 dilinde yazılmış Gargantis kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Gargantis PDF

Tuhaf Deniz Kasabası’nın üzerinde patlamaya hazır fırtına bulutları dolaşıyor. Balıkçıların dile getirdiğine göre buna neden olan şey tanınmış bir canavar. Ve bilirsiniz ki efsanelerin, yeniden hayat bulmak gibi bir alışkanlığı var.
Biri, bu ürkütücü sahil kasabasının altındaki sulu mağaralarda uyuyan antik Gargantis’i uyandırıyor. Görünüşe göre Gargantis bir şeyin peşinde: Su altı sığınağından çalınan bir hazine. Belki de bu hazine Büyük Nautilus Oteli’nin Kayıp Eşya Sorumlusu Herbert Limon’un gözetimindedir. Cesur Violet ve sadık dostu Herbert, Gargantis’in ne istediğini ve hazinesini kimin çaldığını bulmak için elinden geleni yapacak. Lakin gizemli karakterlerle dolu bir kasabada suçlu, yoldan geçen herhangi biri olabilir!
İki maceraperestin, suların hiç durulmadığı Tuhaf Deniz Kasabası’nda başlayan, denizin soğuk ve karanlık derinliklerinden geçen müthiş macerası devam ediyor!

Gargantis Özeti

Gargantis PDF Oku

Gargantis PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın