Eona – Alison Goodman Kitabı PDF indir

Eona – Alison Goodman Kitabının Özeti

Kitap Özeti

Dragon imparatorluğunun kaderi yüz seneler sonra ilk defa bir bayanın elinde ve o şimdi ye kadarki dragon aynalarının en kuvvetlisü.

Entrika ve politikalarla örülü harika bir güç oyunu sizleri bekliyor.
Eski dragon aynası öldüğü zaman yerine yenisi seçilirdi tabi bu seçim rast gele kararlar ışığında gerçekleşmezdi. Lakin uzun seneler önce konan yasayla bir kadın bu vazifeye geçemezdi fakat Eona bir erkek kılığında çıraklık yapıyordu ve dragonlar onu seçti bunun yanı sıra kendisinden önceki erkeler gibi 1-2 dragon değil nerdeyse hepsi…

Eona Hakkında
Yüz seneler sonra seçilen ilk kadın dragon aynası o. Ve ölümcül bir sırrı var. Bir değil, tam 12 dragonun gücüne sahip. Bir vakitler Eon’du. Kadınlara dragon büyüsünün yagizlendiği ülkesinde, bir gün Dragon Ustası seçilmek için erkek kılığına giren bir Ejderha Gözü Çırağı. O artık Eona. Ülkesinin kurtarıcısı. Yüzlerce yıl sonra Dragon Aynası olan tek kadın. Üstelik kontrol edemediği büyük bir gücü var. Ayna ejderhasıyla her bağ kurmaya çalıştığında Lord Ido aracılığıyla katledilen 10 ejderhanın duygularını derinden hissediyor. Ejderhaların kederi ona geçiyor.Bu, ülkesini ve halkını yok edebilecek kadar şiddetli bir güç. Eona, bu destansı serinin ikinci kitabında Ryko ve Lady Dela ile birlikte Yüksek Lord Sethon’un ordusundan kaçıyor.
Çünkü kötülerin efendisi Sethon, kendisini imparator ilan etti. Ve tahtını güvenceye almak için gerçek vâris İnci İmparatoru Kygo’yu öldürüp Eona’nın görkemli gücünü elde etmek için her şeyi göze aldı. Eona, bu muazzam gücünü kontrol etmek mecburiyetinde. Yoksa ilk etaptan bu yana doğal enerji Hua’nın kutsal bekçisi olan 12 Dragon, kötülüğün hizmetine girecek. Hem ejderhaların hem de bireylerin dünyası sonsuza kadar karanlığa mahkûm olacak.

Eona – Alison Goodman [PDF İNDİR]
Eona – Alison Goodman [EPUB İNDİR]

Alternatif Link:Eona – Alison Goodman KİTABI PDF İNDİR


Yorum yapın