Buz Ve Yıldızışığı Sarayı – Sarah J. Maas Kitabı PDF indir

Buz Ve Yıldızışığı Sarayı – Sarah J. Maas Kitabının Özeti

Kitap Özeti

Buz Ve Yıldızışığı Sarayı – Sarah J. Maas
Feyre, Rhys, Cassian, Morrigan ve ötekiler Gece Sarayı’nı ve ötesini yine hayata döndürüp barış dolu bir geleceğe hazırlamakla meşguller. Kış Gündönümü nihayet çok yakında zamanda ve artık kutlanabilir. Lakin bu şenlik havası bile geçmişin gölgelerinin ortaya çıkmasını engelleyemiyor. Feyre, Gece Sarayı Yüce Leydisi olarak katıldığı bu şenlikte düşündüğünden daha fazla yaraya sahip olduğunu anlıyor ve tahmin edemeyeceğiniz bir serüven başlıyor!

Milyonlarca okura ve sayısız ödüle ulaşan Dikenler ve Güller Sarayı serisi, Sis ve Öfke Sarayı ve Kanatlar ve Küller Sarayı’nın ardından Buz ve Yıldızışığı Sarayı ile devam etmekte. Lakin bu kitabın, okuru için bambaşka bir vaadi var, çünkü içinde çılgın bir sürpriz saklı: serinin beşinci kitabının ilk bölümü…
Sarah J. Maas’ın neden Taht Oyunları’nın yazarı George R. R. Martin’e benzetildiğini daha iyi anlayacaksınız.

Yazar Hakkında:
Sarah J. Maas, Cam Şato ve Dikenler ve Güller Sarayı serileyle New York Times, USA Today ve ülkeler arası çoksatan kitaplar listelerinde uzun süre 1 numarada kalan, çağdaş fantastik edebiyatın en kuvvetli yazarlarından biridir. Maas’in 16 yaşlarında yazdığı ilk kitabı Cam Şato şu an 35 dilde okunmaktadır. Hamilton College’da Yaratıcı Yazarlık ve Dini Çalışmalar bölümlerinde derecesi olan yazar, Pennsylvania’da köpeği ve eşiyle yaşamaktadır.

Buz Ve Yıldızışığı Sarayı – Sarah J. Maas [PDF İNDİR]
Buz Ve Yıldızışığı Sarayı – Sarah J. Maas [EPUB İNDİR]

Alternatif Link:Buz Ve Yıldızışığı Sarayı – Sarah J. Maas KİTABI PDF İNDİR


Yorum yapın