Buzullar Arasında Bir Kış Jules Verne Kitabı PDF indir

Buzullar Arasında Bir Kış Jules Verne İş Bankası Kültür Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Buzullar Arasında Bir Kış Jules Verne İş Bankası Kültür Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Buzullar Arasında Bir Kış Jules Verne İş Bankası Kültür Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Buzullar Arasında Bir Kış Jules Verne İş Bankası Kültür Yayınları PDF indirme linki ile Buzullar Arasında Bir Kış Jules Verne İş Bankası Kültür Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Buzullar Arasında Bir Kış Jules Verne İş Bankası Kültür Yayınları Kitap Özeti

1855 senesinde ilk kez Musee des familles dergisinde yayımlanan Buzullar Arasında Bir Kış, okuru Dunkerque’ten dondurucu Grönland’a uzanan, aşk ve dostluk uğruna girişilen heyecan ve gerilim dolu bir maceraveyavet ediyor. Bu kısa ama çarpıcı öyküde, büyük macera romanlarının barındırabileceği bütün unsurlar mevcuttur: Çetin bir deniz yolculuğu, zorlu bir arama kurtarma girişimi, düşman bir çevrede, son derece elverişsiz koşullarda hayatta kalma mücadelesi, gemide isyan…

Kaptan Louis Cornbutte, Korkusuz Kız adlı gemiyle çıktığı sefer sırasında, tehlike sinyallerini aldığı bir uskunanın yardımına koşmak üzere iki tayfasıyla birlikte filikayla denize açılmış ve geri dönmemiştir. Korkusuz Kız’ı seferine başladığı Dunkerque’e ikinci kaptanı geri getirir. Louis’nin öldüğüne inanmayan ve kendisi de denizci olan babası Jean Cornbutte, mürettebatı toplayarak oğlunu aramak üzere yeniden denize açılır.

Buzullar Arasında Bir Kış Jules Verne İş Bankası Kültür Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın