Düşler Ülkesi Cem Gülbent Kitabı PDF indir

Düşler Ülkesi Cem Gülbent Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Düşler Ülkesi Cem Gülbent Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Düşler Ülkesi Cem Gülbent Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Düşler Ülkesi Cem Gülbent Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Düşler Ülkesi Cem Gülbent Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Düşler Ülkesi Cem Gülbent Timaş Yayınları Kitap Özeti

Gecenin Gizemli Oyunu’nda heyecan devam ediyor! Diğer kahramanlar gibi sen de Paradokya’ya ne zaman gireceğini merakla bekliyor olmalısın. Düşler Ülkesi’nin sırrı, bilinçaltındaki âlemin kapısını ardına kadar açmış durumda. Paradokslarla çevrili yolculuğun, uykuveyaldığın her an başlayabilir.

Açtığın her kapı aynı yere çıkıyorsa, geldiğin yer başladığın noktaysa, etrafında gerçekten güveneceğin biri yoksa, bir kısırdöngünün içine hapsolduysan oyunundan nasıl çıkacaksın? Zaman hızla akıyor. Oyundan çıkmak ve yeni maceralara koşmak için fazla vaktin yok.

Paradokya’da açılan yeni kapılar, çiçeği burnunda maceraların habercisi! Düşler Ülkesi’ne hoş geldin!

Düşler Ülkesi Cem Gülbent Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın