Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık PDF indir

Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 176 sayfalık 13.5 x 20.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786050834697 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık PDF

“Aklınızın denizlerinde yüzen bir balık, kalbinizin kıyılarına vuran dalgalar yaratır.”
 
Tebriz’de bir sokak çocuğu olarak yaşayan Emir için dünyanın bütün sesleri onun duyabildiği kadardı. Lakin iyi duyamayan kulakları, kalbinin hissetmesine yahut zihninin hayaller kurmasına engel değildi. Tesadüfen gördüğü kırmızı balığın, yaşamını değiştireceğinden tümüyle habersiz olan Emir, onu özgürlüğüne kavuşturmak isterken farkında olmadan kendisini balıkla özdeşleştirmişti. Kendi özgürlüğü, kırmızı balığın özgürlüğüne bağlıydı adeta.
 
Annesiz babasız, yuvasız ve sevgisiz yaşamanın zorluğuna İran ile Irak içinde senelerdır süren savaş da eklenince sokaktaki yaşam artık daha tehlikeliydi. Hayallerinin ve umutlarının peşinde yaşamının ışığını arayan Emir, korkunç bir savaşın gölgesinde uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkmak üzereydi.
 
Düşperest serisi ve Canım Arkadaşım kitaplarının yazarı Özgür Balpınar’ın masalsı kaleminden, dünyayı olduğu gibi değil olması gerektiği gibi gösteren umut dolu bir hikâye.

Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık Özeti

Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık PDF Oku

Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın