E-Kitap

Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi Kitabı PDF indir

Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi Kitabı PDF

Kitap ismi Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi kitabını PDF indirmeden önce sizlere Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi Özet

Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi kitabının yazarları Paul Kuttner olan ve 156 sayfalık kitap 2002 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi PDF indir

Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi kitabını yazımızın alt bölümünden Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi kitabını indirebilirsiniz.

200 İlginç Soru, 200 Şaşırtıcı Yanıt

Bazı kitaplar enteresan, bazıları keyifli, bazıları ise eğiticidir. Ama bunların tümünü birleştiren kitap çok azdır. İşte bu kitap onlardan biri. Sorulara göz attığınızda siz de göreceksiniz:

* Hangi Avrupa ülkesinin parlamentosu 175 yıl toplanamamıştır?

* Yirminci yüzyılda iyi tanınan iki torun birbirlerine savaş açtı. Bu iki ünlü torun ve daha da ünlü büyük anneleri kimdir?

* Naziler, Vietnamlılar, Japonlar ve Kuzey Korelilerin elindeki Amerikan savaş esirlerinin yüzde kaçı ölmüş yahut öldürülmüştür?

* ABD askeri güçlerinin tarihindeki en büyük teslimiyeti neydi?

Çok Lüzumlu Tarih Ansiklopedisi Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu