Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? PDF indir

Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? PDF indir, Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? kitabı 336 sayfadan oluşmakta ve 13.5 x 21 cm boyutundadır. Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? kitabının kapağı ise Karton Kapak özelliğine sahiptir. TÜRKÇE dilinde yazılmış olan Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? kitabını 9786257112321 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? kitabını PDF indir.

Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? PDF

“Çocuğumuzun beyninin içini görebilseydik ne olurdu acaba?” sorusunun cevabını düşünüyorsanız bu kitap tam size göre. Yazarın bilimsel gerçeklerin ışığında yazdıkları, günlük yaşamımıza uygulayabileceğimiz kadar sade bir dilde. Kitap; içindeki örneklerle, fotoğraflarla, tablolarla tüm anne-babalar ve çocuk sahibi olmak isteyenler için bir rehber niteliğinde.

“İşte elinizde tuttuğunuz bu kitap bizlerin sihirli gözlüğü. Bu kitabımda çocuk ve beyin hususunda yapılmış bir çok araştırmanın sonucunu derleyerek ‘Çocuklarımızın beynine bakabilmenin bir yolu var’ demek istedim. Sadece olup bitenle ilgilenmeyip her bölümün sonuna gelişimsel önerilerimi eklemeyi de ihmal etmedim” diye başlıyor Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal yeni kitabına.
Keyifli okumalar…
 

Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? Özeti

Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? Pdf Oku

Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor? Pdf indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın