E-Kitap

Beni Ödülle Cezalandırma Özgür Bolat Kitabı PDF indir

Beni Ödülle Cezalandırma Özgür Bolat Doğan Kitap Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Beni Ödülle Cezalandırma Özgür Bolat Doğan Kitap Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Beni Ödülle Cezalandırma Özgür Bolat Doğan Kitap Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Beni Ödülle Cezalandırma Özgür Bolat Doğan Kitap PDF indirme linki ile Beni Ödülle Cezalandırma Özgür Bolat Doğan Kitap kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Beni Ödülle Cezalandırma Özgür Bolat Doğan Kitap Kitap Özeti

Çocuk Eğitiminde Doğru Bildiğimiz Yanlışlar!
Acaba ödülle alakalı tüm bildiklerimiz yanlış mı?

• Ödül, neden motivasyonu düşürür?
• Ödülle değerler neden öğretilemez?
• Ödül, yaratıcılığı neden olumsuz etkiler?
• Ödül, yapay sevginin bir göstergesi midir?
• Ödülle büyüyen çocukları ne tür tehlikeler bekler?
• Mutlu ve başarılı bir çocuk gerçekte nasıl yetiştirilir?

Bunun gibi araştırılan bir çok sorunun yanıtını eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat, son 70 yılda yapılan bilimsel araştırma ve gerçek vakalarla net bir biçimde ortaya koyuyor.

Dr. Özgür Bolat, yalnızca ödülün görünmeyen gizli zararlarını anlatmıyor; bizlere bir model, pratik çözümler ve uygulamalar öneriyor.

Kılavuz niteliğindeki bu kitabı okuduğunuzda mutlu, özgüvenli, sorumluluk sahibi ve başarılı bir çocuk yetiştirmek için mühim bir adım atmış olacak, çocuğunuzla ilişkinizde manalı değişiklikler yaşayacaksınız.

 

Beni Ödülle Cezalandırma Özgür Bolat Doğan Kitap KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu