Doğal Ebeveynlik Adem Güneş Kitabı PDF indir

Doğal Ebeveynlik Adem Güneş Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Doğal Ebeveynlik Adem Güneş Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Doğal Ebeveynlik Adem Güneş Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Doğal Ebeveynlik Adem Güneş Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Doğal Ebeveynlik Adem Güneş Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Doğal Ebeveynlik Adem Güneş Timaş Yayınları Kitap Özeti

Bugün çocuklarda karşılaşılan problemlerin çoğunun temelinde, çocuğun kendi gibi olmasına izin verilmemesi yatar.

Çocuk içinde hissettiği coşkuyla sağa sola koşacak olsa Bu çocuk hiperaktif mi ne, bir türlü yerinde durmuyor ikazlarının, bir şeyleri merak edip birkaç soru sorsa Amma meraklısın sen de yani… diye alaya almaların, kendisi için seçilen bir kıyafetin rengini beğenmediğini söylese Sana elbise alanda suç zaten şeklindeki bastırmaların, bir yemeğin damak tadına uymadığını ifade edecek olsa Sende de hiç zevk yokmuş gibi aşağılamaların normal kabul edildiği bir toplumda, çocuğun kişiliğini koruma mücadelesi her anne babanın insanlık görevidir.

Bu kitapta çocukların davranışları öğrenmesinin değil edinmesinin, bir başkasını taklit ederek değil kendi iradesini ortaya koyarak istenen davranışları kazanmasının yolları üzerine ufuk açıcı bir anlayışla karşılaşacaksınız.

Adem Güneş, çocukları ceza ve mükafat kıskacına almadan, onlara insan olmanın değeri yaşatarak ebeveynlik etmenin olabilecek ve kıymetli olduğunu dolu dolu bir içerikle aktarıyor. Doğal Ebeveynlik, duygularındaki özgürlüğü davranışlarında disipline dönüştürebilen, kendisi olabilen çocukların anne babalarının yeni yol arkadaşı..

Programıma defalarca evinde ağırladığim nadir isimlerden. Sadece çocuk eğitimi değil, ebeveyn eğitimi için de çok esaslı bilgiler veriyor. Teşekkürler Adem Güneş…

-Gülben Ergen

Pedagog Adem Güneş, çocuk eğitiminde tavsiye ettiği bize dair metotlarla anne babalar için değişik bir yol açıyor.

-Dr. Ender Saraç

Ebeveyn olmak kolay değildir. Çocuğa çocuğun gözünden bakabilirseniz bu yolculuk çok keyifli bir hal alır. Adem Güneş, bu yolculuğun ipuçlarını sunuyor anne babalara.

-Prof. Dr. Nevzat Tarhan

Doğal Ebeveynlik Adem Güneş Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın