Atomik Alışkanlıklar PDF indir

Atomik Alışkanlıklar PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 9786052998380 sayfalık Karton Kapak boyutunda TÜRKÇE özelliğine sahip 08.05.2020 numaralı Atomic Habits dilinde yazılmış Atomik Alışkanlıklar kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Atomik Alışkanlıklar PDF

Küçük Değişiklikler, Büyük Sonuçlar

Kötü Alışkanlıklardan Kurtulup İyi Alışkanlıklar Edinmek İçin Kolay ve Etkisi Kanıtlanmış Bir Yöntem

Kalıcı Sonuçların Sırrını Keşfedin

Atomik Alışkanlıklar size alışkanlıklarınızdan zarar değil,
fayda göreceğiniz biçimde yaşamınızı yeniden tasarlamayı öğretecek.

Hedefleriniz ne olursa olsun, Atomik Alışkanlıklar size her geçen gün %1 daha iyiye gitmeniz için etkisi ispatlanmış bir çerçeve sunuyor. Şimdi arkanıza yaslanın, alışkanlıkları şekillendirme hususunda dünyanın ileri gelen uzman kişilerından birisi olan James Clear’dan, iyi alışkanlıklar edinirken kötü alışkanlıklardan kurtulmanın yollarını öğreneceğiz.

Clear, karmaşık konuları günlük yaşamda ve iş yaşamında basit bir şekilde uygulanabilecek basit davranışlara indirgeme hususundaki başarısıyla tanınmış bir isim. Atomik Alışkanlıklar kitabında, iyi alışkanlıkları kaçınılmaz, kötü alışkanlıkları ise imkânsız hale getirmek için kolay anlaşılır bir kılavuz yaratmak maksadıyla biyoloji, psikoloji ve nörobilim alanlarında doğruluğu ispatlanmış fikirlerden faydalanıyor.

Bu kitap size,
– rutininiz bozulduğunda bile yeni alışkanlıklar için nasıl zaman yaratacağınızı,
– motivasyon eksikliği ve iradesizliğin üstesinden gelmeyi,
– ortamınızı başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracak biçimde tasarlamayı,
– yoldan çıktığınız zaman kendinizi nasıl toparlayacağınızı ve çok daha yükseksını öğretecek.

İster şampiyonluk elde etmeyi amacında olan bir takımın üyesi olun, ister sektörüne yön vermeyi umut eden bir şirket yöneticisi, ister yalnızca sigarayı bırakmayı, kilo vermeyi yahut stresi azaltmayı hayal eden biri, Atomik Alışkanlıklar öte yandan ilerlemeye ve başarıya bakış açınızı değiştirirken öte yandan da alışkanlıklarınızı değiştirmek için gereksiniminiz olan araç ve stratejileri sunuyor.

“Son derece pratik ve faydalı bir kitap. James Clear, daha az şeye odaklanıp daha fazla başarı elde etmemiz için bize alışkanlık yaratma hususundaki temel bilgilerin özünü sunuyor.”
Mark Manson

“James Clear alışkanlıklar sanatında ustalaşmak ve alışkanlıklar bilimini anlamak için senelerını verdi. Bu etkileyici ve pratik kitap, kötü alışkanlıklarınızı bırakıp iyi alışkanlıklar edinmeniz için gereksiniminiz olan rehber.”
Adam Grant

Atomik Alışkanlıklar’da James Clear bize motivasyon eksikliğinin üstesinden nasıl geleceğimizi, ortamımızı başarıyı artıracak biçimde nasıl düzenleyeceğimizi ve nasıl yeni (ve daha iyi) alışkanlıklar edineceğimizi öğretiyor.”
Glamourcom

Atomik Alışkanlıklar, kötü bir (yahut bir düzine) alışkanlığından ne yapsa kurtulamadığı için kendini suçlu hisseden ve sağlık, zindelik, finansal özgürlük, iyi ilişkiler ve iyi bir yaşam hedefine ulaşmak isteyen herkes için müthiş bir kitap.”
Mediumcom

“Harikulade. Organizasyonel psikoloji alanında doktoramı tamamlamak üzereyim ve James Clear birden fazla şeyi psikoloji ve nörobilim dâhilinde açıklığa kavuşturarak harika bir iş çıkarmış. Okuduğunuza kesinlikle değiyor.”
Benjamin HardyInccom

Atomik Alışkanlıklar, rutinleri nasıl kıracağınızı sıra sıra anlatan bir kılavuz. İlham verici gerçek hikâyeler de içeriyor.”
Financial Times

“James Clear davranışlarınızı değiştirmenin anahtarının, zamanla birleşip büyük değişimlere dönüşecek ufak değişiklikler yapmanız olduğunu savunuyor. Bu kitap size bunun nasıl olabilecek olduğunu gösterecek.”
Fast Company, Yılın Kitapları

“Yazar ve kişisel gelişim uzmanı James Clear, Atomik Alışkanlıklar’da bize alışkanlıkların gücü aracılığıyla hayatlarımızın aşağı yukarı her alanında iyileşme sağlayacak pratik bir çerçeve sunuyor.”
Globe and Mail

“İyi alışkanlıklar yaratıp kötü alışkanlıklardan kurtulmanın ardında yatan bilim üzerine bir kitap… Aydınlatıcı.”
Business Insider

“Hastalarına kronik hastalıklardan kurtulmaları veya bu hastalıkların gerilemesini sağlamaları için sağlıklı alışkanlıklar
kazanmaları hususunda yardımcı olmaya çalışan bir doktor olarak, Atomik Alışkanlıklar benim senelerdır aradığım başvuru kitabı. Kitap yalnızca bana hastalarıma öğretebileceğim uygulanabilir tavsiyeler sunmakla kalmıyor, hastalarım okuyup fikirleri kendileri uygulasınlar diye yönlendirme sağlamama da olanak tanıyor. Güçlü ve basit bir formatta kaleme alınmış. Atomik Alışkanlıklar
bütün tıp fakültelerinde okutulmalı.”
Dr. Laurie Marbas, ABD Hava Kuvvetleri Eski Muharibi

Atomik Alışkanlıklar harika bir okuma tecrübesi oldu. Bu kitaptan çok şey öğrendim ve birden fazla insana faydalı bulunacağını düşünüyorum.”
Gayle King, CBSThis Morning sunucularından ve O, The Oprah Magazine bağımsız editörü

“İyi alışkanlıklarımın yüzde altmışı James Clear’ın blogu aracılığıyla olabilecek oldu, bu kitap da kalan yüzde kırklık kısmı hızla dolduruyor. Alışkanlıkları açıklamak hususunda James Clear’dan daha iyisi yok.”
Tim Urban

“James Clear’ın Atomik Alışkanlıklar’ı, gerçekçi hedefler belirleme hususunda güvendiğim bir kitap.”
Financial Times

“Günlerinize ve yaşam tarzınıza bakış açınızı değiştirecek özel bir kitap.”
Ryan Holiday

“Benim için tüm zamanların en iyi kitaplarından biri.”
Arianna Huffington

“Çok faydalı, çiçeği burnunda bir kitap.”
Wall Street Journal

Atomik Alışkanlıklar Özeti

Atomik Alışkanlıklar PDF Oku

Atomik Alışkanlıklar PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın