9’dan 10’a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Kitabı PDF indir

9’dan 10’a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 9’dan 10’a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 9’dan 10’a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 9’dan 10’a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi PDF indirme linki ile 9’dan 10’a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

9’dan 10’a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitap Özeti

9dan 10a Fizik Kimya Biyoloji Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

Herkese Merhabalar Değerli Arkadaşım,

Öğrenmek köprü kurmak gibidir: Bildiklerimizden hareket ederek bilmediklerimize ulaşırız. Eğer 10. sınıf konularına hazırlanmak için tam da böyle bir köprüye ihtiyacın varsa doğru yerdesin!

9’dan 10’a Fizik-Kimya-Biyoloji kitabını 10. sınıfa sıkı bir giriş yapabilmen için bir araya getirdik. Bu kitapta 10. sınıf ünitelerinin, geride bıraktığın ortaokul senelerında ve 9. sınıfta gördüklerinle ortak paydasını bulacaksın. Kitap senin üniteler içinde bağlar kurmanı ve yeni öğreneceklerine kendini hazırlamanı sağlayacak. Seni 10. sınıfta

öğreneceklerine hazırlarken diğer taraftan geçmiş senelerın tekrarını da yaptıracak. Bu kadarla da kalmayacak: Bütün bu ünitelerden gelecekte TYT’de karşına çıkabilecek örnek sorularla da seni yüzleştirecek. Kısa olarak geçmişle gelecek içinde kuvvetli bir köprü kuracak.

Bunun yanı sıra, kitapta karşına çıkacak bütün soruların video çözümlerine TATS uygulamasıyla ulaşabileceğini unutma.

Başarı seninle olsun!

Türü: Hazırlık Kitabı

Sayfa Sayısı: 160

Soru Sayısı: 444


Yorum yapın