4’ten 5’e Hazırlık Kitabı Kitabı PDF indir

4’ten 5’e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 4’ten 5’e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 4’ten 5’e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 4’ten 5’e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi PDF indirme linki ile 4’ten 5’e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

4’ten 5’e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi Kitap Özeti

4ten 5e Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi

MEB’in birikimli ve tekrarlı eğitim modeline göre 5. sınıfta görülecek konuların büyük kısmını 3 ve 4. sınıflarda gördük. Bu konuların daha ileri versiyonlarını ve bu konulara dayalı öğrenebileceğimiz, ilk defa yüz yüze kalacağımız yeni konuları 5. sınıfta birlikte işleyeceğiz. Dolayısıyla 5. sınıfa öncedenki senelerde öğrendiklerimizi hatırlayarak başlamalıyız.

Elindeki bu kitap aslında sana 3 ve 4. sınıf konularını MEB kazanımlarına ve müfredata göre bilimsel bağlantıları kurarak tekrar edecek. Bu tekrarları temel dersler olan Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri üzerinden yapacaksın. Böylelikle temelin çok mühim olduğu bu derslere tam manasıyla hazır olup sene içinde öğreneceğin konularla alakalı fikir sahibi olacaksın.

Çözemediğin soruların uzman öğretmenler aracılığıyla hazırlanmış çözüm videoları TATS uygulamalarıyla bir tık uzağında. Takıldığın her yerde başvurabilirsin.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 184 sayfa

Soru Sayısı: 585


Yorum yapın