30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap Kitabı PDF indir

30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza 30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda 30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında 30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap PDF indirme linki ile 30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap Kitap Özeti

“Anlattıklarımın hepsini bizzat uyguladım. Bu 30 günlük programın sonunda 9 kg verdim, ‘vücut kitle indeksim’ azaldı, kas kitlem arttı, kan şekerim 24 puan düştü, tansiyonum kontrol altına girdi, artık tansiyon ilacı kullanmıyorum. Kolesterol değerlerim de kardiyolog dostlarımı tatmin edecek düzeylere geldi. Bunun yanı sıra belki de en mühimsi; enerji düzeyim tahmin edemeyeceğim kadar arttı. Bu kazanımlar hiçbir ilaç nasıl tedavi edileceği yahut zayıflama diyeti ile elde edilemeyecek faydalar…”

– Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu

İşte karşınızda Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu’nun siz değerli okurlarımız için geliştirdiği ve bizzat uygulayıp denediği beslenme programı. Vaadi çok net: 30 gün boyunca uygulayın 10 yıl gençleşin! 30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap Kitabı PDF indir

Bu, basit bir zayıflama yahut fitness programı değil! Tıbbi ispatlara dayandırılmış komple bir ‘iyileştirme’ ve ‘yaşlanmayı geciktirme’ programı.

Prof. Yörükoğlu iddialı! 30 günlük bu programın sonunda:

  • Fazla kilolarınızı vereceksiniz (30 günde 7-10 kg).
  • Enerji düzeyiniz artacak.
  • Yüksek ise şeker ve kolesterol düzeylerinde manalı (%10-20) azalmalar sağlayacak, ilaç gereksinimini azaltacak yahut tamamen ortadan kaldıracaksınız.
  • Hipertansiyon varsa şiddeti azalacak ve ilaç ihtiyacı azalacak.
  • Cinsel performansınız artacak.
  • Kalp-damar hastalıkları ve kanser riskinizi % 50 azaltacaksınız.
  • Daha sağlıklı, genç ve güzel bir görünüm kazanacaksınız.

Fazla söze gerek var mı? Deneyin, görün!

30 Günde 10 Yıl Yavuz Yörükoğlu Hayykitap KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın