E-Kitap

Death Note – Ölüm Defteri 5 PDF

Death Note – Ölüm Defteri 5 PDF indir, Kitap ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse 208 sayfadan bir araya gelen Çizgi Roman Kitapları türündeki bu kitap Ciltsiz kapağa sahiptir. Death Note – Ölüm Defteri 5 kitabının yazarı

Tsugumi Ooba

. Ayrıca bu paylaşımımızda Death Note – Ölüm Defteri 5 konusu ve Death Note – Ölüm Defteri 5 yorumlarını bulacaksınızdır. Yazımızın detayında Death Note – Ölüm Defteri 5 PDF indirme linki ile Death Note – Ölüm Defteri 5 kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 5 Kitap Özeti

Death Note – Ölüm Defteri 5 Kısa Özet

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.
Bu deftere adı yazılanlar ölür Ölüm Tanrısı Şinigami Ryukun insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: Death Note (Ölüm Defteri). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

Misanın İkinci Kira olduğu iddia edilerek yakalanmasıyla köşeye sıkışan Light, kendisinin Kira olduğundan şüphelendiğini söyleyerek Lden onu tutuklayıp hücreye kapatmasını ister. Bunun yanı sıra Ryuka Death Note üzerindeki ile ilgilin vazgeçtiğini söyler! Her adımını düşünerek atan Lightın tüm bunları yaparken, gerçek planı nedir? Lightın hücrede kaldığı sırada cinayetler bir süre kesilse de Kira yeniden faaliyete geçer

Death Note – Ölüm Defteri 5 KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu