E-Kitap

Zihninden Çık Hayatına Gir (Kabul ve Karanlık Terapisi (ACT) İle Kendine Yardım Kılavuzu) Kitabı PDF indir

Zihninden Çık Hayatına Gir (Kabul ve Karanlık Terapisi (ACT) İle Kendine Yardım Kılavuzu) Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Zihninden Çık Hayatına Gir (Kabul ve Karanlık Terapisi (ACT) İle Kendine Yardım Kılavuzu) Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Ayrıca yazımızın detayında Zihninden Çık Hayatına Gir (Kabul ve Karanlık Terapisi (ACT) İle Kendine Yardım Kılavuzu) PDF indirme linki ile Zihninden Çık Hayatına Gir (Kabul ve Karanlık Terapisi (ACT) İle Kendine Yardım Kılavuzu) kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Zihninden Çık Hayatına Gir (Kabul ve Karanlık Terapisi (ACT) İle Kendine Yardım Kılavuzu) Kitabı Özeti

Zihninden Çık Hayatına Gir isimli eserin yazarları; iyilik, bilgelik ve mizah ile okuyucuyu psikolojik zorluklar ve özellikle de yaşam doyumu ile ilgili yeni bir düşünme şekili yönünde eğitiyorlar. Modern araştırma metotları ile birleştirilmesi, kadim olanla tınlaması, güvenilir ve gerçek uygulamaları olması, bu kitabı en büyüleyici ve aydınlatıcı kendine yardım kitaplarından biri haline getiriyor.

“Eğer siz de standart psikolojik söylemlerden yorulduysanız ve hayat kalitenizle alakalı hayal kırıklığı yaşıyorsanız, bu kitap size bir lütuf olabilir.”

Martha Beck
O Dergisi köşe yazarı
Kendi Kutup Yıldızı’nın Peşinde kitabının yazarı

Zihninden Çık Hayatına Gir (Kabul ve Karanlık Terapisi (ACT) İle Kendine Yardım Kılavuzu) KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu