E-Kitap

Yeşilin Kızı Anne 4 L. M. Montgomery Kitabı PDF indir

Yeşilin Kızı Anne 4 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Yeşilin Kızı Anne 4 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Yeşilin Kızı Anne 4 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Yeşilin Kızı Anne 4 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Yeşilin Kızı Anne 4 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Yeşilin Kızı Anne 4 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Üniversiteden mezun olan Anne, Summerside Lisesi’nde müdürlük yapmaya ve yeni evi WindyPoplars’da renkli kişiliklere sahip üç yaşlı hanımefendiyle birlikte yaşamaya başlar.

Anne öte yandan bu üç hanımefendinin tatlı çekişmeleriyle uğraşırken öte yandan da bu ufak kasabada birden fazla idealini gerçekleştirmeye, bambaşka hayatlara dokunmaya ve başarılı öğrenciler yetiştirmeye çalışır. Lakin önüne hiç beklenmedik bir engel çıkar: Pringlelar, namı diğer Summerside Kraliyet Ailesi. Kasabada sözü geçen bu garip aile, Anne’in yaşamını zorlaştırmak için ellerinden gelen her şeyi yapar. Peki, Anne kıvrak zekâsını ve renkli hayal gücünü tercih ederek Pringle ailesini alt etmeyi başarabilecek midir?

Yeşilin Kızı Anne serisinin dördüncü kitabı, okurları, Anne’in Summerside Kasabası’ndaki üç yıllık macerasıni, kurduğu yeni dostluklarını ve hayallerini keşfetmeye davet ediyor.

Yeşilin Kızı Anne 4 L. M. Montgomery Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu