E-Kitap

Yeşilin Kızı Anne 3 (Ciltli) L. M. Montgomery Kitabı PDF indir

Yeşilin Kızı Anne 3 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Yeşilin Kızı Anne 3 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Yeşilin Kızı Anne 3 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Yeşilin Kızı Anne 3 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları PDF indirme linki ile Yeşilin Kızı Anne 3 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Yeşilin Kızı Anne 3 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları Kitap Özeti

Artık on sekiz yaşına basmış Anne Shirley, üniversiteye gitmek için GreenGables’tan ayrılmak üzeredir. Acaba üniversite yaşamına uyum sağlayabilecek midir, yoksa bu yabancı yerde yapayalnız mı kalacaktır?
Anne’in bu endişeleri, eski dostları Priscilla Grant, GilbertBlythe ve Charlie Sloane’nun da Redmond’a gelmesiyle biraz olsun azalır. Bu dörtlü çok geçmeden yeni dostlar edinir ve kendilerini bir cümbüşü andıran üniversite yaşamının içinde bulurlar: Sınavlar, yarışmalar, geziler, davetler ve yeni aşklar! Güzelliği ve zekâsıyla bir çok genç erkeği büyüleyen Anne, düşlediği o büyük aşka sonunda kavuşabilecek midir?

Yayımlandığı ilk günden bu yana fazla bi hayli beğeni alan ve defalarca ekrana bir araya getirilen Yeşilin Kızı Anne serisinin üçüncü kitabında, L. M. Montgomery, aşk, üniversite yaşamı, özgürlük ve ölüm temalarını odağına alıyor ve bu kitabı Anne gibi yaşamı güzelleştiren hayalperest, kuvvetli genç kadınlara adıyor.

Yeşilin Kızı Anne 3 (Ciltli) L. M. Montgomery Ephesus Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu