Winstonın Bulmaca Dünyası Eric Berlin Kitabı PDF indir

Winstonın Bulmaca Dünyası Eric Berlin Altın Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Winstonın Bulmaca Dünyası Eric Berlin Altın Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Winstonın Bulmaca Dünyası Eric Berlin Altın Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Winstonın Bulmaca Dünyası Eric Berlin Altın Kitaplar PDF indirme linki ile Winstonın Bulmaca Dünyası Eric Berlin Altın Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Winstonın Bulmaca Dünyası Eric Berlin Altın Kitaplar Kitap Özeti

Winston Breen’le bulmacalı bir dünyaya adım atmaya hazır mısınız?

Winston Breen bulmaca çözmeyi çok seven, baktığı her yerde; gazetelerde, kitaplarda, hatta pizza dilimlerinde bile bulmaca bulabilen bir çocuktur.

Kız kardeşine onuncu doğum gününde armağan olarak aldığı antika kutu, Winston’ın bulmacalar hususundaki kabiliyetine gölge düşürür. Çünkü kutunun gizli bir bölmesi mevcuttur ve içinden çıkan tahta şeritlerde bir şifre yazmaktadır. Ne var ki Winston ne yaparsa yapsın bu tahta şeritlerin sırrını çözemez. Ta ki günün birinde bir yabancının gelip aynı tahta şeritlerin kendisinin bunun yanında iki kişide daha olduğunu ve işbirliği yaptıkları takdirde onları dünyanın en büyük hazinelerinden birine götüreceğini söyleyene dek…

Winston’ın Bulmaca Dünyası okudukça karşınıza çıkan bulmacaları çözmekten keyif alacağınız ve en sonunda sizi hazineye kavuşturacak heyecan dolu keyifli bir kitap.

Winstonın Bulmaca Dünyası Eric Berlin Altın Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu


Yorum yapın