Macera Kitapları

Van Gogh Komplosu Kitabı PDF indir

Van Gogh Komplosu Kitabı PDF

Kitap ismi Van Gogh Komplosu olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Van Gogh Komplosu kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Van Gogh Komplosu kitabını PDF indirmeden önce sizlere Van Gogh Komplosu kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Van Gogh Komplosu Özet

Van Gogh Komplosu kitabının yazarları J. Madison Davis olan ve 320 sayfalık kitap 2006 senesinde Macera-Aksiyon kategori bölümünde yerini almıştır.

Van Gogh Komplosu PDF indir

Van Gogh Komplosu kitabını yazımızın alt bölümünden Van Gogh Komplosu PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Van Gogh Komplosu kitabını indirebilirsiniz.

Van Gogh’un Chicago’daki bir evin çatı katında, önceden hiç bilinmeyen yeni bir tablosunun ortaya çıkması, sanat dünyasını altüst etmişti.
Mossad ajanı Esther Goren ise, babasının geçmişini araştırmak için geldiği Chicago’da bir anda kendini hadiselerin içinde buldu.Tablolar İkinci Dünya Savaşı sırasında Naziler aracılığıyla çalınmıştı; şimdi ise gerçek sahipleri aranıyordu.
Nazi savaş suçluları ile tabloların gerçek sahipleri içindeki bu ölümcül kovalamaca, Amerika’da başlayıp Avrupa’da devam ediyor ve o güne kadar bilinmeyen enteresan gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep oluyordu.
Polisiye gerilimin sayılı emsallarinden olan “Van Gogh Komplosu”nda tabloların gerçekliğini görülmektedirtmak için enteresan bilimsel araştırmalar yapılıyor.

Van Gogh Komplosu Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu