Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni PDF indir

Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni Kitabı PDF

Kitap ismi Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni kitabını PDF indirmeden önce sizlere Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni Özet

Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni kitabının yazarları James Blish olan ve
192
sayfalık kitap
1974
senesinde Bilim-Kurgu kategori bölümünde yerini almıştır.

Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni PDF indir

Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni kitabını yazımızın alt bölümünden Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni kitabını indirebilirsiniz.

UZAY YOLUNDA ADI GEÇEN ÖNEMLİ KİŞİLER…

Atılgan — Yıldız Donanma Sisteminin en mo dem silâhlarla donatılmış, en büyük uzay gemilerinden biridir.Kaptan Kork — Atılgan gemisinin tam yetkili kaptanı. Son derece balakalı, karakterli, zeki ve dürüst bir kişidir.

Mister Spak — Atılgan gemisinin birinci kaptanı ve Kaptan Körk’ün en yakın dostu, yeşil derili, sivri kulaklı bir Volkan. Bütün poblemleri mantıkla çözümler, tüm hadiseleri mantığa bağlar.

Doktor Makkoy — Geminin Başhekimi. Balakalı, yüksek eğitimli bir kişi. Spak’la daima şakalaşır. Kaptan Körk’le Mister Spak’ın yakın arkadaşı.

Mister Skat — Geminin makine mühendisi.

Yüksek eğitimli, her türlü makineden anlayan, becerikli bir subaydır.

Mister Sulu — Atılgan gemisinin dümencisi.

Teğmen Uhura — Haberleşme uzmanı, Nil vadisinden gelme, güzel ve çekici bir Bantu.

Kaptanın Seyir Defteri: Yıldız Tarihi

Uzay Yolu 8 – Mr. Spak’ın Beyni Kitabı PDF

pdf indirme butonu

Yorum yapın