Unutkan Aşk – Nermin Bezmen Kitabı PDF indir

Unutkan Aşk – Nermin Bezmen Kitabının Özeti

Herkese Merhabalar kitap sever dostlarım, siz değerli okurlarımız için Unutkan Aşk – Nermin Bezmen kitabı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunmak için bu sayfayı bir araya getirdik. Yazımızda

Unutkan Aşk – Nermin Bezmen kitabı ile ilgili geniş bir bilgiye sahip olabilir, Unutkan Aşk – Nermin Bezmen kitabının konusunu geniş bir şekilde bir biçimde inceleyebilirsiniz. Ayrıca yazımızın sonunda Unutkan Aşk – Nermin Bezmen kitabına ait PDF dosyasını da ücretsiz indirebilirsiniz.

Kitap Özeti

“Lütfen bana kendisini unutturma!”

Zeki, yaşamı bütün renkleriyle, en derin duygularıyla yaşamakta olan, yaratıcı, sevgi dolu, âşık bir kadın, başarılı bir yazar: Maya; yirmi senedir ikinci baharını paylaşımı yaptığı, ona hayran, âşık, duygusal, notalarla, repliklerle haşır neşir bir erkek, gözde bir sanatçı: Atlas; çocuklarıyla birlikte sevginin pekiştirildiği mutlu bir aile ve aniden hayatlarına inen, dünyalarını çökerten bir illet… hastayı ölmeden defalarca öldüren, kimliğini yok eden, eşi yaşıyorken dul bırakan, nasıl tedavi edileceğiz, umutsuz hastalık: Alzheimer.

Maya kocasının yanağını okşadı,

“Lütfen bu dediklerimi unutma. Benden, benimle olan kendisinden kaçmak isteyeceğin günler olursa, tereddüt etmeden uzaklaş… Ama çok uzun değil. Geri dön tekrar. Ben hatırlamasam bile dön.”

“Aşkım, sen her şeyimsin benim. Kalacağım, gideceğim, döneceğim… her yer senin olduğun yer. Sen, yuvamsın benim.”

Sevdiği bayanın kendini bir gün hiç hatırlamayacağını, bütün bu sevişmeleri, öpüşmeleri, kucaklaşmaları unutacağını düşünmek Atlas’ın içini acıtıyordu… Ona hasret kalacağı günlerin acısını çıkarmak ister gibi sarıldı karısının bedenine. İkisi de ne zaman yaşanacağını bilemedikleri o meşum gelecekle alakalı birbirlerine şimdiden duydukları hasretle, inişli çıkışlı bir ruh haline girmişti. Bedenleri sevgiyle, ihtirasla, tutku ve şefkatle, mutluluk ve hüzünle sevişiyordu.

Unutkan Aşk – Nermin Bezmen [PDF İNDİR]
Unutkan Aşk – Nermin Bezmen [EPUB İNDİR]

Unutkan Aşk – Nermin Bezmen KİTABI PDF İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın