Edebiyat Kitapları

Uçan Şato Kitabı PDF indir

Uçan Şato Kitabı PDF

Kitap ismi Uçan Şato olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Uçan Şato kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Uçan Şato kitabını PDF indirmeden önce sizlere Uçan Şato kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Uçan Şato Özet

Uçan Şato kitabının yazarları Diana Wynne Jones olan ve 256 sayfalık kitap 2011 senesinde Fantastik kategori bölümünde yerini almıştır.

Uçan Şato PDF indir

Uçan Şato kitabını yazımızın alt bölümünden Uçan Şato PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Uçan Şato kitabını indirebilirsiniz.

Genç tüccar Abdullah’ın sıradan yaşamı, bir yabancının kendisine sihirli bir halı satmasıyla birlikte altüst olur. Bunun bunun yanında, Abdullah hayallerini kurduğu yaşamın tam ortasına düşer. Bir gece muhteşem bir bahçede uyanır ve hayallerinin kızı Gece Çiçeği’yle tanışır. Lakin, görür görmez âşık olduğu bu güzeller güzeli prenses kötü bir cin aracılığıyla Abdullah’ın gözleri önünde kaçırılır. Böylelikle kahramanımız macera dolu bir takibe başlar.

Bu öyle bir maceradır ki, bir sürü sıradışı karakter de işin içine girer: aksi bir sihirli halı, sinirli bir şişe cini, düzenbaz bir asker ve dik kafalı bir kara kedi. Acaba bu renkli tayfa kötü cinin gizemli evini bulup prenseslerle dolu şatoyu kurtarabilecek midir?

Uçan Şato Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu