E-Kitap

Turgut Özal’ın Anıları Kitabı PDF indir

Turgut Özal’ın Anıları Kitabı PDF

Kitap ismi Turgut Özal’ın Anıları olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Turgut Özal’ın Anıları kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Turgut Özal’ın Anıları kitabını PDF indirmeden önce sizlere Turgut Özal’ın Anıları kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Turgut Özal’ın Anıları Özet

Turgut Özal’ın Anıları kitabının yazarları Mehmet Barlas olan ve 368 sayfalık kitap 2000 senesinde Araştırma-İnceleme kategori bölümünde yerini almıştır.

Turgut Özal’ın Anıları PDF indir

Turgut Özal’ın Anıları kitabını yazımızın alt bölümünden Turgut Özal’ın Anıları PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Turgut Özal’ın Anıları kitabını indirebilirsiniz.

*”Menderes’in vizyonu vardı. Ama neyi, nasıl yapacağını bilmiyordu! İsmet Paşa çok tutucuydu… Demirel’in vizyonu, 70’lerden sonra iyice geriledi!”
*”Türkiye’yi 27 Mayıs’tan beri seçilmişler değil, atanmışlar yönetiyor.”
*”Rejim memurları kobay olarak kullanmış…”
*”Namaz kılmayı üniversitede öğrendim…Gizli gizli Arapça ezan okurduk.”
*”Bizi susturabildikleri anda yeni sistem ölecek, eskiye dönüş olacaktır.”

Elinizdeki kitapta, ülkemizin en yetkin gazetecilerinden Mehmet Barlas’ın Cumhuriyet döneminin en fazla tartışılan, en vizyoner önderlerinden rahmetli Turgut Özal’la yaşamının son senelerında gerçekleştirdiği röportajlar yer alıyor. Kitapta Özal, ülkemizin dünü, bugünü ve geleceğine ilişkin hala geçerliliğini ve önemini koruyan görüşler dile getiriyor. Yayınevimiz, ülkemizin ve dünyanın devasa sorunlarla, açmazlarla ve belirsizliklerle yüz yüze kaldığı bir zaman diliminde Özal’ın Anıları’nı yayımlayarak siyaset ve ekonomi dünyamıza manalı bir katkıda yer alıyor. Barlas’ın kitabı, yabancı kaynaklarda Özal ile ilgili en fazla referans olarak başvurulan kitaplardan biri.

Turgut Özal’ın Anıları Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu