Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF indir

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF indir, Kitap sever takipçilerimiz 304 sayfalık 13.5 x 19.5 cm boyutunda Karton Kapak özelliğine sahip 9786052691953 numaralı TÜRKÇE dilinde yazılmış Tünelden Önceki Beyaz Ev kitabının PDF olarak indirebilirsiniz.

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF

Çocukluğundan beri yurt dışında yaşamını sürdüren Eren, dedesinin ölüm haberiyle birlikte İstanbul’a gelir. Cenaze işlemlerini bir an önce bitirip geri dönmeyi planlamaktadır. Lakin hiçbir şey planladığı gibi gitmez. Çünkü çocukluğunun geçtiği, içinde annesini kaybettiği ve dedesinden miras kalan Beyaz Ev’e seneler sonra ilk adımını atmıştır.

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF, Eren’i Beyaz Ev’de bir çok gizemli olay beklemektedir. İlk olarak evin sınırlarındaki bir ormanda insan parçaları bulunur. Hemen ardından ise evin içinde doğaüstü ve açıklanamayan olaylar yaşanır. Günden güne karmaşıklaşan olaylar dizisine, 162 odalı Beyaz Ev’in lanetli olduğu ve zaman içinde kendiliğinden büyüdüğü söylentilerı eklenir. Üstelik Eren, soruşturmayı yürüten Komiser Emris aracılığıyla da baş şüpheli ilan edilmiştir.
Eren ve Emris için tüm bu gizemli hadiseleri çözmek kolay olmayacaktır. Çünkü hiçbir şey tahmin ettikleri gibi değildir ve hadiselerin sonunda çok büyük bir sürpriz onları beklemektedir.
Korku hikâyelerinin başarılı anlatıcısı ve araştırmacısı Işıl Işık’tan, her sayfası merak ve heyecan dolu bir polisiye roman sizleri bekliyor.
Korkularınızla yüzleşmeye ve gizemli hadiseleri çözmeye hazır mısınız?

Tünelden Önceki Beyaz Ev Özeti

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF Oku

Tünelden Önceki Beyaz Ev PDF indir

pdf indirme butonu


Yorum yapın