Ders Kitapları

Tonguç ParagrafON 5,6,7. Sınıf ve LGS Kitabı PDF indir

Tonguç ParagrafON 5,6,7. Sınıf ve LGS Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tonguç ParagrafON 5,6,7. Sınıf ve LGS Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tonguç ParagrafON 5,6,7. Sınıf ve LGS Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tonguç ParagrafON 5,6,7. Sınıf ve LGS PDF indirme linki ile Tonguç ParagrafON 5,6,7. Sınıf ve LGS kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tonguç ParagrafON 5,6,7. Sınıf ve LGS Kitap Özeti

Elindeki bu kitap MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu, tamamı yatay paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk. Kitabımızın içindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. LGS sınavına , PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, yalnızca Türkçeyi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha bi hayli hızlı bir biçimde öğrenmene faydalı olacak.

ParagrafON, her biri 10 sorudan bir araya gelen paragrafON denemeleri ile senin LGS’de sınavında karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. ParagraFİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve mühim bilgilendirmeler ile sana öğretecek.

Takıldığın veya yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü TATS uygulaması aracılığıyla uzman hocalardan dinleyebilirsin. Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap ufak adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

Tonguç ParagrafON 5,6,7. Sınıf ve LGS KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu