Ders Kitapları

Tonguç LGS Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası Kitabı PDF indir

Tonguç LGS Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tonguç LGS Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tonguç LGS Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tonguç LGS Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası PDF indirme linki ile Tonguç LGS Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tonguç LGS Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası Kitap Özeti

Bildiğin üzere Milli Eğitim Bakanlığı ve Ölçme Değerlendirme Sınav Genel Müdürlüğü LGS ve benzeri sınavlarda eleyici ders olarak matematiği seçti.

Peki bu ne demek?

Önceki iki yılda sınava giren öğrencilerin sınav sonrası açıklamalarında da görebileceğin gibi matematik, sınavdaki en zorlayıcı alan.

Peki LGS’de başarı için ne yapmak gerekiyor?

İşte bu sorunun cevabını elinde tutuyorsun. LGS’de başarı için Zor ve Ötesi’ne hazır olmalısın. Yani sınavda yüz yüze kalacağın zorluğun bir tık üzerinde sorularla yüzleşmeli, bu soruların neden bulunacağı stres ve zaman endişesını sınav zamanı gelmeden önce halletmelisin.

Zor ve Ötesi sana bu zorluk düzeysindeki soruları sunuyor. Lakin bu sorular MEB kazanımlarını kesinlikle aşmıyor ve kesinlikle gereksiz bir zorlukta değil. Senin sınava ideal biçimde hazırlanmanı, stres ve zaman endişesı problemlerini aşmanı ve en zor sorulara hazırlıklı olmanı sağlayacak düzeyde.

Tonguç LGS Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu