Tonguç 9.2 Akıl Haritaları Seti Kitabı PDF indir

Tonguç 9.2 Akıl Haritaları Seti Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tonguç 9.2 Akıl Haritaları Seti Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tonguç 9.2 Akıl Haritaları Seti Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tonguç 9.2 Akıl Haritaları Seti PDF indirme linki ile Tonguç 9.2 Akıl Haritaları Seti kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tonguç 9.2 Akıl Haritaları Seti Kitap Özeti

Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 9.2 Akıl Haritaları setimiz Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya ve Tarih derslerinden oluşuyor. İçerisinde toplamda 10 adet harita seni bekliyor. Bu akıl haritaları ile derslere ait tüm konuları tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” bir bakışta görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!


Yorum yapın