Ders Kitapları

Tonguç 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası Kitabı PDF indir

Tonguç 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tonguç 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tonguç 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tonguç 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası PDF indirme linki ile Tonguç 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tonguç 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası Kitap Özeti

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek yahut insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok mühim. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yol gösterecek süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı yönünden da bi hayli geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Tonguç 8.Sınıf Matematik Zoru Bankası KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu