Ders Kitapları

Tonguç 4.Sınıf Şampiyon Seti Kitabı PDF indir

Tonguç 4.Sınıf Şampiyon Seti Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tonguç 4.Sınıf Şampiyon Seti Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tonguç 4.Sınıf Şampiyon Seti Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tonguç 4.Sınıf Şampiyon Seti PDF indirme linki ile Tonguç 4.Sınıf Şampiyon Seti kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tonguç 4.Sınıf Şampiyon Seti Kitap Özeti

1) İyi Hoca: Tonguç’un seçkin hocaları 4. Sınıf kitaplarıyla seninle! Ayrıca çözemediğin soruların videolarını istediğin kadar izleyebilirsin. İstersen tekrar tekrar izlersin. Böylelikle şampiyonluğa giden yolda hiçbir eksiğin kalmaz. Unutma, şampiyonluk için çok çalışmak kadar en iyi hocaların kitaplarıyla çalışmak da şart!

2) İyi Antrenman: Şampiyonluk için sıkı çalışmak şart. Sıkı çalışmak için iyi antrenman cihazların olmalı. Zoru Bankası, Kupa Etkinlikleri, Dört Dörtlük Matematik Problemleri ve Okuduğunu Anlama Becerileri Tonguç’un 4. sınıf için hazırladığı en kapsamlı kitaplar… En sıkı soruları onların içinde bulacaksın. Böylelikle şampiyonluk için ihtiyacın olan en sıkı antrenmanları bu kitaplarla yapacaksın.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

4. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler (Sayfa Sayısı: 320)

4. Sınıf Kupa Etkinlikleri (Sayfa Sayısı: 272 8×33 fasikül)

4. Sınıf Dört Dörtlük Matematik Problemleri (Sayfa Sayısı: 128)

4. Sınıf Okuduğunu Anlama Becerileri (Sayfa Sayısı: 120)

Tonguç 4.Sınıf Şampiyon Seti KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu