Tonguç 0dan 8e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabı PDF indir

Tonguç 0dan 8e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Tonguç 0dan 8e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Tonguç 0dan 8e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Tonguç 0dan 8e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası PDF indirme linki ile Tonguç 0dan 8e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tonguç 0dan 8e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası Kitap Özeti

Elindeki bu kitap 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 8’e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında geliştirilen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için geniş bir şekilde bir biçimde özetledik.

Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu ile ilgiliki testlerimiz. Süz-Geç’lerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontroledebileceksin. Böylelikle konuları sıra sıra sistematik bir biçimde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap ufak adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı ufak parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.


Yorum yapın