Aşk Kitapları

Tek Çözüm Aşk – Julia James Kitabı PDF indir

Tek Çözüm Aşk – Julia James Kitabının Özeti

Kitap Özeti

Gizli Tutku

Evlatlıktan reddedilen Alessandro Diomedi, ülkesi Maldinya’ya geri çağrılacağını hiç beklemiyordu. Üstelik kralın tacı ona devredilecekti. Çıkan ayaklanmalar ülkesini perişan etmişti.
Doğumundan beri kusursuz bir kraliçe olmak üzere yetiştirilen Liana Aterno’nun görevini yerine getirme vakti gelmişti. Lakin Sandro, onun eskiden hatırladığı adam değildi artık. Vazife bir yana, Kral Sandro’nun alaycı ve göğüs geren tavrına Liana’nın boyun eğmesi olabilecek değildi. Sandro gizemli kraliçesinin sakladığı tutkularını, zincirlerinden kurtarmakta kararlıydı.

Tek Çözüm Aşk

Lyn Brandon, yetim kalan yeğenine bakmak için tüm yaşamını bir kenara bırakmıştı. Bir gün, onu Yunanlı ailesine geri götürmek için zengin, kuvvetli ve yakışıklı Anatole Telonidis’in çıkıp gelmesi ile Lyn’in kalbi sıkışacaktı.
Anatole bütün yaşamı boyunca aile işini büyütmek için çalışmıştı. Şimdi de işinin geleceğini garanti altına almak için güzel Lyn Brandon’u ikna etmesi gerekiyordu. Bu kolay olmalıydı ama Lyn göründüğü kadar kolay ikna olacağa benzemiyordu. Tek bir yol kalmıştı… Evlilik!

Harlequin kitapları sevenler için birbirinden güzel 2 hikaye tek kitapta.

Tek Çözüm Aşk – Julia James [PDF İNDİR]
Tek Çözüm Aşk – Julia James [EPUB İNDİR]

Alternatif Link:Tek Çözüm Aşk – Julia James KİTABI PDF İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu