Tehlikeli Yalanlar PDF indir

Tehlikeli Yalanlar Kitabı PDF

Kitap ismi Tehlikeli Yalanlar olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Tehlikeli Yalanlar kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Tehlikeli Yalanlar kitabını PDF indirmeden önce sizlere Tehlikeli Yalanlar kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Tehlikeli Yalanlar Özet

Tehlikeli Yalanlar kitabının yazarları Becca Fitzpatrick olan ve
384
sayfalık kitap
2016
senesinde Aşk kategori bölümünde yerini almıştır.

Tehlikeli Yalanlar PDF indir

Tehlikeli Yalanlar kitabını yazımızın alt bölümünden Tehlikeli Yalanlar PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Tehlikeli Yalanlar kitabını indirebilirsiniz.

Tehlikeden korunmak için kurduğunuz yalanlarla örülü hayatta gerçek aşkı bulsaydınız hangisinden vazgeçerdiniz? Hayatınızdan mı, aşkınızdan mı?

Stella Gordon’ın yaşamı bir yalandan ibaret.

Stella, Nebraska, Thunder Basin’de yaşasa da kendini oraya ait hissetmemektedir. Bir uyuşturucu satıcısının işlediği bir cinayet davasının kilit tanığı olarak, tanık koruma programına alınmıştır. Kasaba halkı ise Stella’nın gerçekte kim olduğunu bilmez. Gerçek kimliğini açıklamak istediği çocuk, Chet Falconer bile… Doğruları söylemenin, güvenli cennetine tehlike getirmekten başka bir sonuç doğurmayacağının farkındadır.

Genç kız her ne kadar dikkat çekmemeye çalışsa da, tehlike hızla yaklaşmaktadır. Suçluların tanıklardan kurtulma yolları mevcuttur ve Stella’nın tek bir hatası, soğukkanlı katilleri kapısına kadar getirecektir.

“Okuyucuları şaşırtacak sonuyla, gerilim maskesi ardına saklanmış, muhteşem bir roman.”
Publishers Weekly

“Bir dram, gerilim ve aşk hikâyesi… Hepsi bir arada. Sırların karakterleri nereye sürükleyeceğini öğrenmek istiyorsanız yanıp tutuşacaksınız.”
School Library Journal

Tehlikeli Yalanlar Kitabı PDF

pdf indirme butonu

Yorum yapın