Sürü Kitabı PDF indir

Sürü Kitabı PDF

Kitap ismi Sürü olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Sürü kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Sürü kitabını PDF indirmeden önce sizlere Sürü kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Sürü Özet

Sürü kitabının yazarları Frank Schatzing olan ve 848 sayfalık kitap 2015 senesinde Bilim-Kurgu kategori bölümünde yerini almıştır.

Sürü PDF indir

Sürü kitabını yazımızın alt bölümünden Sürü PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Sürü kitabını indirebilirsiniz.

Hishuk ish ts’awalk
Her şey birdir…
Tek bir bütünün parçalarıyız
Biz ve Onlar

Her şey Peru sahilinde bir balıkçının kaybolmasıyla başlar. Ardından Norveçli petrol arama şirketlerinden uzman kişiler, deniz tabanının önceden görülmemiş bir solucan türüyle kaplandığını keşfederler. Bu arada Britanya Kolumbiyası sahili boyunca balinaların saldırganlaşmaya başladığı yönünde haberler gelir. Birbiriyle bağlantısız gibi görünen bu olaylar silsilesi tesadüf olmak için fazla sıradışı olunca çeşitli çevrelerden bilim insanları bu işin peşine düşer. Lakin bilinenler, buzdağının yalnızca görünen kısmını oluştururken, gezegen büyük bir kaosun eşiğine sürüklenmektedir.

“Sürü’yü okurken dünya yıkılsa fark etmeyeceksiniz.”
-Die Welt-

“Satış rekorları kıran bir kitap… Tatil güneşi ne kadar sıcak olursa olsun tüyleriniz ürperecek. Tadını çıkarın.”
-Evening Standard-

“Bu nefes kesici romanı okuduktan sonra denizlere çok değişik bir gözle bakacaksınız.”
-Focus-

“Nefes almak için yüzeye çıkacağınızdan kuşkuluyum.”
-Contra Costa Times-

“Hızlı akan temposu, enteresan ve gerçekçi karakterleriyle insanı içine çeken bir roman. Büyüleyici. Bu kitabı okurken kendimi kaptırdım, sonuna kadar da diken üzerindeydim.”
-Peter Constantine-

“Frank Schätzing’in romanını okuyanlar toprağın her bir santimetrekaresini öpmek isteyecek ve su gördüğü yerde kaçacaktır.”
-Die Zeit-

“Sürü’yle birlikte Frank Schätzing Alman kurgusunu ülkeler arası bir düzeyye taşıyor.”
-Süddeutsche Zeitung-

“İnanılmayacak kadar güzel bir kitap. Denizlerin biyolojik çeşitliliğiyle alakalı Jaws’tan beri gördüğüm en sürükleyici gerilim. İlginç biyologlar, seksi insanlar, içlerinde saf kötülük barındıranlar ve genler üzerinde oynayan ama yanlış anlaşılan bilim insanları… hepsine bayıldım.”
-Dr. James Mallet, Biyolojik Çeşitlilik Profesörü-

“Heyecan dolu bir ekolojik gerilim.”
-Financial Times-

“Schätzing, kendi geniş hayal gücüne dayanan bir hikâye anlatıyor olabilir ama yazarken destek aldığı araştırmasının temelleri kesin gerçeklerde yatıyor. Büyüleyici.”
-Herald Sun, Avustralya-
(Tanıtım Bülteninden)

Sürü Kitabı PDF

pdf indirme butonu


Yorum yapın