E-Kitap

Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitabı PDF indir

Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi PDF indirme linki ile Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitap Özeti

“Bu kitabı kişisel gelişmeyin diye yazdım, toplumsal gelişin. Etrafa da gram katkınız olsun.” Ahmet Şerif İzgören, bu kitabında diğer kitaplarından farklı olarak okuru toplumsal gelişime davet ediyor Girişimcilik, iş değeri, dürüstlük, yurt sevgisi ve hoşgörü değerlerini vurgularken topluma nasıl daha yararlı olabileceğimizi yaşanmış hikâyeler eşliğinde okura sunuyor. “Noel Baba yalan, Mustafa Amca ise gerçek. Geyikler yerine eşeği var. Eşek de daha gerçek, Mustafa Amca da.” Okurken pelerininizi kendiniz bağlayabildiğiniz sürece gerçek bir süpermen olabileceğinizi göreceksiniz. Ayaklarınızın yere bastığından emin olun. Gerçekten uçabilirsiniz.

Ahmet Şerif İzgören’in bütün kitaplarını okudum. Bazı zaman gözlerim dolarak, arada bir yeni bir şeyler öğrenerek dağarcığıma bir şeyler atabildim. Böyle kitaplar enderdir. Şerif’i elinizdeki kitaptan dolayı bir kez daha kutluyorum. Yine onun izniyle kitabından birkaç anekdotu konuşmalarımda kullanmak istiyorum. Bu kitaptan güzel şeyler edineceksiniz.

Müjdat Gezen

Artık bütün poblemlerin arkasındaki temel konunun eğitim olduğunun farkına varmış durumdayız. Eğer ülkedeki eğitim sorunu çözülürse, siyasilerin her zamanda rahatlıkla kandırdığı Türklerin yerine, ne istediğini bilen ve söyleyen Türkler gelecek. İşte o zaman bu ülke daha farklı olacak. Sevgili Ahmet Şerif İzgören, bu ülkenin doğru yapamadıklarına ve değiştiremediklerine benim gibi kızmayı sürdürmekle birlikte, küsmeden mücadele etmeyi başarıyor. İzgören ve onun gibi eğitime gönül verenlerin yolları açık olsun.

Alphan Manas Mensa Türkiye Başkanı

Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu