Sudaki İz Kitabı PDF indir

Sudaki İz Kitabı PDF

Kitap ismi Sudaki İz olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Sudaki İz kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Sudaki İz kitabını PDF indirmeden önce sizlere Sudaki İz kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Sudaki İz Özet

Sudaki İz kitabının yazarları Ahmet Altan olan ve 256 sayfalık kitap 2013 senesinde Roman kategori bölümünde yerini almıştır.

Sudaki İz PDF indir

Sudaki İz kitabını yazımızın alt bölümünden Sudaki İz PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Sudaki İz kitabını indirebilirsiniz.

“Bu çağrıyı bir kez daha reddetmek, Bülent’in Fazıla’yı bir militan olarak değil de bir kadın gibi gördüğünü ortaya koyacağı için, Bülent daha fazla direnemeyerek elinde battaniyesiyle gelip yatağının bi ucuna yattı. Battaniyeyi de yatağın üstüne serdiler.

“İkisi de aynı isteği paylaşıyorlardı aslında ama hem birbirlerinden hem de kendilerinden korktukları için, işi uzatıyorlar, kaçınılmaz sona ulaştıklarında kendilerini suçlu bulmamak için bahanelerini hazırlıyorlardı. İkisi de yatağın iki ucunda hiç kımıldamadan yatıyorlardı.

“Yatağın ortası eskilikten çukurlaştığından, ortaya devrilmemek için kendilerini sürekli olarak kontrol ediyorlardı. Fazıla’nın huzursuzluğu sürüyor, ayaklarını birbirine sürtmek istiyor ama kıpırdayamıyordu. İçindeki sıkışmaveyaha fazla dayanamadı, ayaklarını birbirine sürtmeye başladı.

“İkisi de sürekli olarak derin soluk alıyorlar, kıpırdamamak için büyük bir güç harcıyorlardı. Fazıla, yatağın öbür ucunda yatan erkeğin bedeninden çıkan sıcaklığı hissediyor, elleri bu sıcaklığa dokunmak istiyordu.

“O anda, gerçekten tek isteği o etin sıcaklığına dokunmaktı, o sıcaklığa dokunduğu anda ferahlayacağını, rahatça uyuyabileceğini sanıyordu. Yatağın ortasına doğru yavaşça kaydı.”

Sudaki İz Kitabı PDF

pdf indirme butonu

Yorum yapın