E-Kitap

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitabı PDF indir

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi PDF indirme linki ile Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi Kitap Özeti

36 saat içinde kitabınızı iki kere okudum. Okurken sürekli olarak gözlerin doluyordu. Kitabı ikinci kez okuyuşumda yaşamımla alakalı radikal kararlar aldım. Sayenizde yaşamımın en keyifli otobüs yolculuğunu yaptım.

– İlknur İşçi / Alternatif Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Eğitim Müdürü

Okumamı önerdikleri kişisel gelişim kitapları, beni hem okumaktan hem de kişisel gelişimimi tamamlamaktan uzaklaştırmıştı. Örnekleri yabancı isimlerle doluydu, çoğu da çeviriydi zaten. Kitabınızı bir arkadaşım verdi; ayıp olmasın diye aldım. Çok güzeldi, gerçekten fazla güzeldi.

– Hesna Bulut

Bu kitabı verdiğim bütün dostlarım kitap okumaktan zevk alınabileceğini öğrendiklerini dile getirdiler. 13 yıllık yaşamımda okuduğum en içten iki kitaptan birisiydi. Kendimi ne zaman kötü hissetsem bu kitabı okuyorum; büyüleyici bir biçimde kendimi iyi hissetmeye ve yaşamı sevmeye, varlığımdan mutlu olmaya geri dönüyorum. Teşekkürler!

– Ceren Demirel

Lütfen kitabın üzerine Evde okunmalıdır! diye bir ikaz yazın. Kitap yüzünden metroda ineceğim durağı kaçırdım.

– Duygu Durak

Yirmi dört yaşındayım. Hiçbir kitabı 50 sayfadan fazla okumamıştım. Kitabınızı aldım, elimden bırakamadım. Bittiğinde gecenin iki buçuğuydu. Harika bir Kitap.

– Oruç Yıldıran

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Ahmet Şerif İzgören ELMA Yayınevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu