E-Kitap

Sıra Dışı Miriam Spitzer Franklin Genç Timaş Kitabı PDF indir

Sıra Dışı Miriam Spitzer Franklin Genç Timaş Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sıra Dışı Miriam Spitzer Franklin Genç Timaş Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Sıra Dışı Miriam Spitzer Franklin Genç Timaş Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Sıra Dışı Miriam Spitzer Franklin Genç Timaş PDF indirme linki ile Sıra Dışı Miriam Spitzer Franklin Genç Timaş kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Sıra Dışı Miriam Spitzer Franklin Genç Timaş Kitap Özeti

Cesur yürekli, akıllı ve kabiliyetli. Her açıdan olağanüstü; tıpkı Anna gibi.”

Pansy, önceki yaz en yakın dostu Anna’ya söz vermesine rağmen bahar kampına katılmaktan son anda vaz geçti. Bir yardım kampanyası için saçlarını kestirmeye gittiklerinde de durum farklı değildi. Aralarından yalnızca birisi oradan yeni saçlarıyla ayrılmıştı ve bu kişi Pansy değildi. Lakin Pansy asla bu durumu telafi etme şansı bulamamıştı. Kamptayken, Anna yüksek ateş sonucu menenjit geçirdi ve o günden bu yana eskisi gibi olamadı.

Artık Pansy’nin tek isteği, tekerlekli sandalyede sesini çıkarmadan oturan, özel eğitim görmesi gereken bir okula giden arkadaşının geri gelmesi. Bu zamanda Pansy Anna’nın her zaman olmasını istediği arkadaşa dönüşebilmek için aradığı fırsat olduğunu fark etti. Bu durum, bazı riskler almak, yeni şeyler denemek pahasına da olsa, Pansy, en yakın dostunın muhteşem dönüşü için olağanüstü olmanın peşine düşer. Lakin Pansy’nin yolcuğunun sonunda karşısına çıkan şey, tam anlamıyla umduğu yahut istediği şey olmayabilir…

Sıra Dışı Miriam Spitzer Franklin Genç Timaş KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu