E-Kitap

Sherlock Holmes (5 Kitap Set) Kitabı PDF indir

Sherlock Holmes (5 Kitap Set) Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sherlock Holmes (5 Kitap Set) Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Ayrıca yazımızın detayında Sherlock Holmes (5 Kitap Set) PDF indirme linki ile Sherlock Holmes (5 Kitap Set) kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Sherlock Holmes (5 Kitap Set) Kitabı Özeti

“İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular mevcuttur. O arzuların karanlık olanlarına gelince; işte onlar bi hayli soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir. Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar.

Benim işim, karanlıkta kalmış bu bireylerin yol açtığı kötülükleri bittirmek. Suçluları ayrı ayrı çözümlemeyip, her kılığa bürünebilme kabiliyetimle doğru izlerin peşinden gittiğime inanıyorum. Uyguladığım yöntemler ise, en az izini sürdüğim suçlular kadar farklı. Ve şunu bilmenizi isterim ki, kesinlikle hepsi işe yarıyor…”
Sherlock Holmes

Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes, kendine özgü kişiliği ve yaşadığı birbirinden farklı maceralarıyla uzun senelerdan beri siz okurları etkisi altında tutmaya devam ediyor. Toplam 56 çarpıcı hikâyeden bir araya gelen 5 kitaplık bu set, sizi insan zekâsını zorlayan enteresan suçlar ve cinayetler dünyasında gezdirirken, gerçeğe giden bir yolda yalnız olmadığınızı da hissettiriyor…

Setin İçindeki Kitaplar

Akıl Oyunlarının Gölgesinde
Suç Detayda Saklıdır
Şüphe Asla Uyumaz
Gerçekler Kanıt İster
Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir

Sherlock Holmes (5 Kitap Set) KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu