E-Kitap

Şans Müziği Kitabı PDF indir

Şans Müziği Kitabı PDF

Kitap ismi Şans Müziği olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Şans Müziği kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Şans Müziği kitabını PDF indirmeden önce sizlere Şans Müziği kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Şans Müziği Özet

Şans Müziği kitabının yazarları Paul Auster olan ve 208 sayfalık kitap 2012 senesinde Roman kategori bölümünde yerini almıştır.

Şans Müziği PDF indir

Şans Müziği kitabını yazımızın alt bölümünden Şans Müziği PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Şans Müziği kitabını indirebilirsiniz.

… Şans Müziği, tüm Amerika kıtasına yayılan geniş bir alandan başlayıp Pennsylvania’daki bir çayırlıkta iki birinin ördüğü duvarda noktalanıyor. O iki birinin bu işe nasıl bulaştıkları, işin koşulları, tümüyle şansa bağlı bir gelişme. Lakin Paul Auster’ın dünyasında şans, kimi zaman kazaya, kimi zaman yazgıya, kimi zaman da iradeye benzeyen değişken ve kuvvetli bir öge. Gerilimle coşkuyu aynı anda aktaran Şans Müziği, her türlü kötülüğe ve haksızlığa uğrarken, bunların karşısında bizim de yapabileceğimiz ufak, ama kıymetli şeylerin öyküsü.
(Arka Kapak)

Şans Müziği Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu