E-Kitap

Sanat Etkinlik Kitabı Sam Baer 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir

Sanat Etkinlik Kitabı Sam Baer 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sanat Etkinlik Kitabı Sam Baer 1001 Çiçek Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Sanat Etkinlik Kitabı Sam Baer 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Sanat Etkinlik Kitabı Sam Baer 1001 Çiçek Kitaplar PDF indirme linki ile Sanat Etkinlik Kitabı Sam Baer 1001 Çiçek Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Sanat Etkinlik Kitabı Sam Baer 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özeti

Çocuklar için eğlence ve sanatın heyecan verici dünyasını keşfetme zamanı!

Sanat Etkinlik Kitabı bir sürü bulmaca, boyama, resim yapma, noktaları birleştirme etkinliği içeriyor. Sanat hayranı minikler, çıkartmaları tercih ederek kübist bir portre hazırlayacak, boş çerçeveleri kendi portreleri ve desenleriyle dolduracak ve daha birden fazla keyifli etkinlik aracılığıyla bir çok kıymetli sanat eserini yakında zamandan tanıyacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak. National Gallery’nin katkılarıyla yayına giren bu kitap çocukların, Henri Rousseau ve Vincent van Gogh gibi dünyaca ünlü ressamların tabloları ile Kübizm, Gerçeküstücülük ve Sembolizm gibi sanat akımları ile ilgili enteresan bilgiler edinmesine yol gösterecek.

Çok sayıda keyifli etkinlikle dolu bu kitap, çocuğunuzun dikkat, el-göz koordinasyonu, görsel algı ve motor becerilerinin gelişimine katkı sağlayacak, çocuklar bu kitabı ellerinden düşürmeyecek!

Sanat Etkinlik Kitabı Sam Baer 1001 Çiçek Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu