E-Kitap

Saftirik Kurt Adamın Günlüğü Tüylü Ama Korkunç Değil Tim Collins Kitabı PDF indir

Saftirik Kurt Adamın Günlüğü Tüylü Ama Korkunç Değil Tim Collins Epsilon Yayınevi Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Saftirik Kurt Adamın Günlüğü Tüylü Ama Korkunç Değil Tim Collins Epsilon Yayınevi Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Saftirik Kurt Adamın Günlüğü Tüylü Ama Korkunç Değil Tim Collins Epsilon Yayınevi Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Saftirik Kurt Adamın Günlüğü Tüylü Ama Korkunç Değil Tim Collins Epsilon Yayınevi PDF indirme linki ile Saftirik Kurt Adamın Günlüğü Tüylü Ama Korkunç Değil Tim Collins Epsilon Yayınevi kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Saftirik Kurt Adamın Günlüğü Tüylü Ama Korkunç Değil Tim Collins Epsilon Yayınevi Kitap Özeti

Kahkahalar atarak okuyacağınız bu günlükte, Luke yeni halinin başına ne işler açtığını, kimi zaman ne kadar utandığını, kimi zaman da ne kadar olağandışı maceralar yaşadığını anlatıyor!

Luke Thorpe on beş yaşında, biraz enteresan biridir. Matematikte çok başarılı, sporda çok başarısız olan Lukeu bir gece dolunayda ulurken göreceğiniz hiç aklınıza gelmez. Kendi de bunu yapmasına çok şaşırır. Bir de tüylerinin çıktığına fark edince Gerçek kimliğini fark eder. O, genç bir kurt kişidir!

Kahkahalar atarak okuyacağınız bu günlükte, Luke yeni halinin başına ne işler açtığını, kimi zaman ne kadar utandığını, kimi zaman da ne kadar olağandışı maceralar yaşadığını anlatıyor. Bakalım Luke bir kurt adamın ölümcül düşmanlarına karşı zafer kazanacak mı? Bunu öğrenmenin bir tek yolu var!

Saftirik Kurt Adamın Günlüğü Tüylü Ama Korkunç Değil Tim Collins Epsilon Yayınevi KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu