E-Kitap

Sabahattin Ali Kitaplığı 5 Kitap Seti Kitabı PDF indir

Sabahattin Ali Kitaplığı 5 Kitap Seti Maviçatı Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sabahattin Ali Kitaplığı 5 Kitap Seti Maviçatı Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Sabahattin Ali Kitaplığı 5 Kitap Seti Maviçatı Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Sabahattin Ali Kitaplığı 5 Kitap Seti Maviçatı Yayınları PDF indirme linki ile Sabahattin Ali Kitaplığı 5 Kitap Seti Maviçatı Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Sabahattin Ali Kitaplığı 5 Kitap Seti Maviçatı Yayınları Kitap Özeti

Sabahattin Ali Şiirleri (96 Sayfa)

ESKİSİ GİBİ

Seneler sürer her günüm,

Yalnız gitmekten yorgunum;

Zannetme sana dargınım,

Ben gene sana vurgunum

….

Sabahattin Ali Biyografi (134 Sayfa)

Sabahattin Ali yüreğiyle yaşayanlardan. Ayrıntılarda dolaşanlardan. Çoğu gözün ilişmediği, merak etmediği, bakmaya tenezzül bile etmediği noktalarda gezinenlerden. Aleladeliğin içinde elmas değerinde olanı fark edenlerden. Kürk Mantolu Madonna’nın Raif Efendi’sini anlatırken diyor ya, her gün yüzlercesini görüp de bakmadan geçtiğimiz insanlardan biriydi, diye ama anlattıkça bu alelade insana hayran bıraktırır bizleri….

Kuyucaklı Yusuf (270 Sayfa)

Hayatta hiçbir şey ona kıymetli görünmemiş, peşinden koşmak, erişmek, sahip olmak arzusunu vermemişti. Etrafına daima bir yabancı gözüyle bakmış, hiçbir yere bağlanmak arzusu duymamış, bu yalnızlığının gururu içinde, tatmin olmaya çalışmıştı. Şimdi ilk defa bir şey istiyor, hem de korkunç bir şiddetle istiyordu. Lakin niçin bu istek bir imkânsızlıkla birlikte gelmişti? ….

İçimizdeki Şeytan (326 Sayfa)

Macide, Ömer’in koluna asılmış gidiyordu. Kafasında hiçbir şey yoktu. Daha doğrusu, bir şey düşünmüyor, yalnızca muhayyilesinde birbirini kovalayan levhaları seyrediyordu. Maddi hayatla bir tek alakası vardı: Şu anda Ömer’in kolunda olduğunu ve bu kolu sımsıkı tuttuğunu biliyordu….

Kürk Mantolu Madonna (204 Sayfa)

Yalnız bir şeye dayanmak artık benim için olabilecek değil: Her şeyi kafamda yalnız başıma saklayamayacağım. Söylemek, bir şeyler, bir çok şeyler anlatmak istiyorum… Kime? Şu koskocaman dünya çapında benim kadar yapayalnız dolaşan bir insan daha var mı acaba? Kime, ne anlatabilirim? On seneden beri hiç kimseye bir şey dile getirdiğimi hatırlamıyorum. Boşuna yere herkesten kaçmış, boş yere bütün insanları kendimden uzaklaştırmışım; ama bundan sonra başka türlü yapabilir miyim? Artık hiçbir şeyin değişmesine imkân yok…

Sabahattin Ali Kitaplığı 5 Kitap Seti Maviçatı Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu