E-Kitap

Sabahattin Ali Bütün Eserleri Sabahattin Ali Kitabı PDF indir

Sabahattin Ali Bütün Eserleri Sabahattin Ali Yapı Kredi Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sabahattin Ali Bütün Eserleri Sabahattin Ali Yapı Kredi Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Sabahattin Ali Bütün Eserleri Sabahattin Ali Yapı Kredi Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Sabahattin Ali Bütün Eserleri Sabahattin Ali Yapı Kredi Yayınları PDF indirme linki ile Sabahattin Ali Bütün Eserleri Sabahattin Ali Yapı Kredi Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Sabahattin Ali Bütün Eserleri Sabahattin Ali Yapı Kredi Yayınları Kitap Özeti

Sabahattin Ali’nin bütün eserleri, Yapı Kredi Yayınları’nın bilgiyi tek kaynaktan sunmayı amacında olan Delta dizisinde Bütün Eserleri adıyla bir araya getirildi.

Sabahattin Ali’nin Bütün Eserleri’nin eleştirel basımı yapılırken Kuyucaklı Yusuf’un 1937 (Yeni Kitapçı), İçimizdeki Şeytan’ın 1940 (Remzi Kitabevi), Kürk Mantolu Madonna’nın 1943 (Remzi Kitabevi), Değirmen ile Dağlar ve Rüzgâr’ın 1943 (Akba Kitabevi), Kağnı ve Ses’in 1943 (Akba Kitabevi), Yeni Dünya’nın 1943 (Remzi Kitabevi), Sırça Köşk’ün 1947 (Remzi Kitabevi), Esirler (Varlık, [70-76], 1 Haziran-1 Eylül 1936) tarihli baskıları esas alınmıştır.

Sabahattin Ali’nin kişisel evrakı içinden çıkan taslaklar, tefrika ve kitaplar ile karşı karşıya geldirılarak değişikliklar eserlerin sonunda liste halinde verilmiştir. Bu değişikliklar, metin içinde sayfa kenarında numaralar ile işaretlenmiştir.

 

Sabahattin Ali Bütün Eserleri Sabahattin Ali Yapı Kredi Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu