E-Kitap

Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük Kolektif 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir

Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük Kolektif 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük Kolektif 1001 Çiçek Kitaplar Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük Kolektif 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük Kolektif 1001 Çiçek Kitaplar PDF indirme linki ile Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük Kolektif 1001 Çiçek Kitaplar kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük Kolektif 1001 Çiçek Kitaplar Kitap Özeti

Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük.. Çocukların İngilizce sözcük dağarcıklarını geliştirmelerini sağlayan renkli ve keyifli bu kitap, günlük yaşamda çok fazla karşılaşılan 500den fazla basit sözcük içeriyor.

İngilizce Sözcük Kitap, çocukların İngilizceyi keyifli bir biçimde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Çocukların renkli ve canlı resimlerle sözcükleri eşleştirmesi sağlanarak hem sözcükleri daha kolay öğrenmeleri hem de öğrendiklerinin hafızlarında daha iyi yer etmesi amaçlandı. Kitabın karşılıklı sayfalarına yayılan her büyük resimde farklı sayıda çeşitli nesne gizli, çocuklar bu nesneleri resim içinde bulmaya çalışırken keyifli saatler geçirecek. Ayrıca kitabın sonunda kitapta bulunan tüm sözcüklerin Türkçe karşılıklarını gösteren bir de İngilizce-Türkçe sözlük yer alıyor. İngilizce öğrenmek çocuklar için artık çok keyifli! Bu serinin diğer kitapları: Almanca, Fransızca, İspanyolca.

Resimlerle Günlük Yaşamdan 500 Sözcük Kolektif 1001 Çiçek Kitaplar KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu