E-Kitap

Pereira İddia Ediyor Kitabı PDF indir

Pereira İddia Ediyor Kitabı PDF

Kitap ismi Pereira İddia Ediyor olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Pereira İddia Ediyor kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle

Pereira İddia Ediyor kitabını PDF indirmeden önce sizlere Pereira İddia Ediyor kitabı ile ilgili bir kaç bilgi verelim…

Pereira İddia Ediyor Özet

Pereira İddia Ediyor kitabının yazarları Antonio Tabucchi olan ve 167 sayfalık kitap 2005 senesinde Roman kategori bölümünde yerini almıştır.

Pereira İddia Ediyor PDF indir

Pereira İddia Ediyor kitabını yazımızın alt bölümünden Pereira İddia Ediyor PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Pereira İddia Ediyor kitabını indirebilirsiniz.

Yıl 1938. Libon. İspanya’da iç savaş, İtalya’da faşizm, Portekiz’de Salazar diktatörlüğü. Bir akşam gazetesinin kültür sayfasını hazırlayan Pereira’nın ‘ölümcül bir gazetecilik anlayışı

mevcuttur: Ölmüş yazarlarla alakalı anma yazılarına ve yaşayan yazarlar için önceden yazılmış ölüm yazılarına meraklıdır. Tıpkı kendi yaşamının da geçmiş ve anılar üstüne kurulu olması gibi. En yakın dostu, ölmüş karısının resmidir. Monteiro Rossi adında bie delikanlı ve sevgilisi Marta’yla tanışması,yaşlı gazetecinin yaşamını temelden değiştirecek, onu içsel bir olgunluğa, acılarla yüklü bir bilinçlenmeye yöneltecektir. Fernando Pessoa’nın Son Üç Günü, Hint Gece Müziği,Ufuk Çizgisi adlı kitaplarını paylaşımı yaptığımız Antonio Tabucchi,çağımızın en hümanist başyapıtlarından biri sayılabilecek Pereiraİddia Ediyor’da, yakın geçmişimizin, belki de en belirsiz şimdimizin düşüncelerini sorguluyor, okurun belleğinden uzun seneler silinmeyecek bir başkişi yaratıyor.

(Arka Kapak)

Pereira İddia Ediyor Kitabı PDF

pdf indirme butonu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu