Pegem Akademi 2022 KPSS Lise ve Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti Kitabı PDF indir

Pegem Akademi 2022 KPSS Lise ve Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Pegem Akademi 2022 KPSS Lise ve Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Pegem Akademi 2022 KPSS Lise ve Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Pegem Akademi 2022 KPSS Lise ve Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti PDF indirme linki ile Pegem Akademi 2022 KPSS Lise ve Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Pegem Akademi 2022 KPSS Lise ve Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti Kitap Özeti

Pegem Akademi 2022 KPSS Lise ve Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür Tamamı Çözümlü Soru Bankası Seti

Değerli KPSS Adayları,

Kamu Personeli Seçme Sınavı, geleceğin kamu personelinin belirlenmesinde son aşamadır ve öğrenim yaşamınız boyunca verdiğiniz emeğin sonucu meslek yaşamınıza adım atmanızla nihai başarıya dönüşecektir.
Bu zamandaki emek ve çabanız programlı bir çalışma ile sizi hedefinize doğru yöneltecek ve öne geçirecektir. Böylesi bir zamanda programlı bir çalışmaya kaynaklık edecek olan işinde uzman bir yazar ekibi aracılığıyla özenle oluşturulmuş, geniş kapsamlı yayınlar olacaktır. Pegem Akademi yazar ekibinin öncelikli amacı tam da bu kaynağı siz değerli okurlarımıza sunmak olmuş ve neticesinde sizleri başarıda öne taşıyacak bu kapsamlı soru bankası ortaya çıkmıştır.
Bu kitap, Genel Yetenek Genel Kültür Kamu Personeli Seçme Sınavlarının tüm senelera göre analiz edilmesiyle hazırlanmıştır. Kitapta bu analiz sonuçlarına göre adayların sınavın kapsamı içinde bulunan tüm soru türlerine hâkim olup bu soruları rahatlıkla çözecek düzeyye ulaşması hedeflenmiştir. Sınavda başarılı olabilmek için yeterli bilgi düzeyinin bunun yanında çok sayıda soruyu anlayarak ve bi hayli hızlı bir biçimde cevaplamak gerekmektedir. Bu kitabın temel amacı, adayın her tür soruyu uygun sürede ve en bi hayli hızlı biçimde çözmesini sağlamaktır.
Büyük bir gayret ile hazırlanan bu kitap, size en üst düzeyde fayda sağlayacak ve KPSS’de sizi başarıya ulaştıracaktır. Kitaba ilişkin sorularınızı pegem@pegem.net adresine e-posta yoluyla veya 0538 594 92 40 numarasına WhatsApp üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır. Sorunuz en kısa bir sürede yazarlarımız aracılığıyla yanıtlandırılacaktır. Kitabın, kamu kurumlarında görev almak isteyen tüm okurlarımızın başarılarına katkı sağlaması dileğiyle…
PEGEM AKADEMİ

Tarih Soru Bankası 264 sayfa
Coğrafya Soru Bankası 256 sayfa
Türkçe Soru Bankası 160 sayfa
Vatandaşlık Soru Bankası 136 sayfa
Matematik-Geometri Soru Bankası 264 sayfa

Yorum yapın