Pastoral Senfoni Andre Gide Kitabı PDF indir

Pastoral Senfoni Andre Gide Timaş Yayınları Kitabı PDF indir, Herkese Merhabalar sevgili kitap severler, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Pastoral Senfoni Andre Gide Timaş Yayınları Kitabının konusu ile ilgili biraz bilgilendirme yapmak istedik. Bu paylaşımımızda Pastoral Senfoni Andre Gide Timaş Yayınları Kitap Özetinin bunun yanında yazımızın detayında Pastoral Senfoni Andre Gide Timaş Yayınları PDF indirme linki ile Pastoral Senfoni Andre Gide Timaş Yayınları kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Pastoral Senfoni Andre Gide Timaş Yayınları Kitap Özeti

“Ah! Şu kafamızın yarattığı uydurma tehlikelerle korkunç şeylere kulak asmadan yalnızca gerçek üzüntülerle yetinseydik yaşam ne kadar güzel ve mutsuzluğumuz ne kadar dayanılır olurdu…”

Pastoral Senfoni, Nobel Edebiyat Ödülü sahibi André Gide’in otobiyografik bir romanı olması sebebiyle dikkat çekici bir roman. Eserde bir papazın yaşamına giren ufak kör bir kızın ailede bıraktığı derin izler etrafında gelişen trajik bir hikâye konu ediliyor. Gide’in, ismiyle Beethoven’ın ünlü eseri Pastoral Senfoni’ye göndermede bulunduğu bu romanda, görülen ve görülmek istenen dünya içindeki yakınlık yahut uzaklıklar okurun zihninde yeni anlamlar kazanmayı bekliyor.

Pastoral Senfoni Andre Gide Timaş Yayınları KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

pdf indirme butonu

Yorum yapın